Współpraca

DLACZEGO MY?

Prowadzimy najpopularniejszy w Polsce kanał dyskusyjny poświęcony filmom. Nasze materiały to nie tylko recenzje najgorętszych premier kinowych i seriali, ale także relacje z festiwali, rankingi, dyskusje tematyczne, testy sprzętu i usług oraz vlogi. Regularnie staramy się też wprowadzać nowe formaty, odpowiadające oczekiwaniom naszych widzów.

Wszyscy nasi widzowie mają podobne zainteresowania i wyrobiony gust, dzięki czemu stanowią nieprzypadkową grupę odbiorców. Przez kilka lat działalności zbudowaliśmy zgraną i aktywną społeczność, wykraczającą daleko poza YouTube. W samej grupie na Facebooku jest ponad 20 tys. członków, którzy czynnie uczestniczą w rozwoju kanału oraz wymieniają się informacjami i komentują bieżące wydarzenia w świecie kina.

Nasze filmy osiągają półtora miliona wyświetleń miesięcznie, a poszczególne materiały docierają nawet do 350 tys. widzów.

MIESIĘCZNE STATYSTYKI KANAŁU

Subskrypcje

Fanpage

Instagram

Twitter

ODBIORCY

Nasi odbiorcy to głównie młodzi dorośli z przedziału wiekowego pomiędzy 18 a 34 rokiem życia. Znaczną większość naszych widzów stanowią więc ludzie będący świadomymi konsumentami, którzy z przyjemnością inwestują swój czas i pieniądze w kulturę i rozrywkę.

NASZE ZASADY

  • Współpraca komercyjna nigdy nie może wpływać na ocenę recenzowanych filmów. Cenimy sobie zaufanie naszych widzów.
  • Nie publikujemy materiałów sponsorowanych bez odpowiedniego ich oznaczenia.
  • Nie korzystamy z usług żadnych sieci partnerskich, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zawsze rozmawiasz z osobami bezpośrednio odpowiedzialnymi za projekt – nikomu nie musisz płacić prowizji.
  • Nie korzystamy z odpłatnych metod pozyskiwania odbiorców, a nasze zasięgi są w pełni organiczne.
  • Prowadzimy działalność gospodarczą i wystawiamy faktury VAT.

ZAUFALI NAM

JESTEŚMY OTWARCI

Nasze głowy są pełne pomysłów na nowe ciekawe cykle, materiały specjalne i kreatywne lokowanie marki. Chcesz żebyśmy przetestowali Twój produkt? Zorganizowali konkurs, albo zaprosili widzów na Twoje wydarzenie? A może jeszcze coś innego? Sky is the limit!

Zależy nam na tym, aby przy każdej współpracy zyskały trzy strony: Marka / Widzowie / Sfilmowani. Marka dociera z reklamą produktu do właściwej grupy odbiorczej, widzowie otrzymują interesujący i merytoryczny materiał, a nasz kanał może się rozwijać i dostarczać kolejne treści. To jest właśnie układ idealny!

Sfilmowani

KONTAKT

13 + 12 =